Záleži Vám na tom, aby sa prezentácia Vašej firmy, školenie či workshop konali v príjemnom prostredí? Hotel ZARA je to pravé miesto na organizovanie firemných aj súkromných akcií rôzneho druhu. Dajte nám možnosť podieľať sa na ich úspešnosti a vyberte si niektorý z našich priestorov, ktoré ponúkame:

  • business salónik
  • reštaurácia ZARA
  • sála s tanečným parketom a ozvučením

Rovnako zabezpečujeme súkromné akcie, ako jubileá, krstiny, svadby, promócie, stretávky.

BUSSINESS salónik

Business salónik poskytuje rokovací priestor pre 30-40 osôb. Je vhodný pre pracovné stretnutia, coffee breaky, školenia, workshopy a taktiež pre všetky druhy osláv. K dispozícií je pripojenie na internet prostredníctvom WIFI zóny. Pracovné stretnutie je možné obohatiť plnohodnotnou digitálnou prezentáciou s dataprojektorom a plátnom, ktoré tieto priestory zahŕňajú.

Reštaurácia ZARA

Dizajn interiéru je v modernom štýle, ktorý spája klasické prostredie s modernými trendami. Reštaurácia má kapacitu 70 osôb, takže je ideálnym miestom pre Vašu svadbu, kar, promócie, firemný večierok a pod. Ku všetkým oslavám Vám priestor upravíme a vyzdobíme podľa Vašich predstáv.

Sála s tanečným parketom a ozvučením

Plánujete veľkú rodinnú oslavu, svadbu s vačším počtom hostí? Vyhovieme Vám aj v tomto pláne, pretože máme k dispozícii dve sály s kapacitou 130 osôb, tanečným parketom s ozvučením. Priestory pripravíme podľa Vašich prianí v spolupráci s profesionálnymi firmami poskytujúcimi aranžérske a catteringové služby.